top of page
prelegenci.jpg

PANELIŚCI

Anna Jankowsk

Anna Jankowska -  automatyzacja w HR, Jankowska HR Project

Wspieram i realizuję projekty elektronizacji i automatyzacji w HR, przy jednoczesnej dużej uwadze na zgodność wdrażanych rozwiązań z przepisami i wyjściu naprzeciw potrzebom biznesowym organizacji.


Jestem współautorką książek „Elektronizacja dokumentacji pracowniczej. Aspekty prawa pracy, IT i RODO”; „Dokumentacja pracownicza w pytaniach i odpowiedziach. 250 praktycznych wyjaśnień ekspertów”.

Posiadam ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami IT, związanymi z produkcją oprogramowania oraz wdrażaniem systemów klasy CMS, CRM i ERP. Dostarczałam rozwiązania dla działów HR. Przeprowadziłam kilkadziesiąt projektów związanych z wdrożeniami oprogramowania oraz zarządzaniem zmianami organizacyjnymi.
Prowadzę projekty z zakresu doboru systemów oraz audytów systemów w HR w tym do elektronizacji dokumentacji pracowniczej. Byłam współzałożycielką IntraSoft24, gdzie przez 8 lat współtworzyłam program do planowania i rozliczania czasu pracy PlanQ.

Jestem absolwentką WGiSR Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału ZIF Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Na konferencji będę opowiadać o elektronizacji dokumentacji w kontekście projektowym, czyli jak się do tego zabrać oraz jak wybrać odpowiednie oprogramowanie. 

Łukasz Prasołek
Anna Jankowska.jpg

Łukasz Prasołek - organizator, ekspert z zakresu prawa HR

Swoją przygodę z prawem pracy zaczynałem jako pracownik Departamentu Prawnego Głównego Inspektoratu Pracy, gdzie specjalizowałem się w praktycznych aspektach czasu pracy i czasu pracy kierowców. Kolejne 9 lat mojej kariery zawodowej spędziłem w Sądzie Najwyższym jako pracownik Izby Pracy, Ubezpieczeń Społecznych i Spraw Publicznych.
Jestem autorem książek: „Czas pracy kierowców. Procedury, rozliczenia, wzory”, „Dokumentacja czasu pracy” „Dokumentacja pracownicza w pytaniach i odpowiedziach”, „Zarządzanie czasem pracy przez menedżerów”, współautorem książki „Elektronizacja dokumentacji pracowniczej. Aspekty prawa pracy, IT i RODO”.
Przekazywanie wiedzy sprawia mi ogromną satysfakcję. Od 15 lat robię to co lubię najbardziej - prowadzę szkolenia z zakresu prawa pracy, czasu pracy, elektronizacji dokumentacji pracowniczej oraz różnych zagadnień kadrowych w ujęciu orzeczniczym. 

Od 2016 roku prowadzę własną działalność Nowoczesne Kadry Łukasz Prasołek, w ramach której wspieram i realizuję projekty elektronizacji w HR. Przeprowadzam również audyty systemów do elektronizacji dokumentacji  pracowniczej oraz systemów do zarządzania czasem pracy.

Na konferencji opowiem o elektronizacji dokumentacji w obszarze czasu pracy i urlopów oraz elektronizacji dokumentacji w kontekście projektowym.

Łukasz Prasołek.jpg
bottom of page